Venifloor

Podłogi i panele Veniflor tworzone są z myślą o tym, aby były ozdobą każdego nowoczesnego wnętrza. Z takim przesłaniem podjęliśmy się stworzenia nowej strony internetowej, która w pełni oddawałaby ten charakter.

Sklep internetowy Inkospor
Sklep internetowy Inkospor

Funkcjonalność

Udało nam się zbudować sklep o prostym układzie menu z intuicyjnym systemem filtrowania - produkty posiadają atrybuty oraz warianty, które w łatwy sposób pozwolą na odpowiedni wybór parkietu. Każda kolekcja zaopatrzona jest w pętle z powiązanymi produktami, a także opisy oraz dodatkowe informacje. Wypracowana oraz przemyślana struktura sklepu w połączeniu z gustowną oprawą graficzną sprawia, że nawigowanie po nim jest niezwykle komfortowe i przyjemne.

Design

W momencie rozpoczęcia pracy nad projektem sklepu, Klient posiadał już stronę internetową - naszym zadaniem było stworzenie dodatkowych funkcjonalności związanych ze sklepem. Zarówno strona internetowa producenta jak i stworzony przez nas sklep posiadają identyczną kolorystykę oraz szatę graficzną, aby tworzyły jedną całość i nie odbiegały od siebie wyglądem.

Sklep internetowy Inkospor

Sprawdź, co możemy razem osiągnąć

Skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na Twoje pytania
i pomożemy przy wyborze najlepszych rozwiązań.

obsługa klienta
Wróć do portfolio

pliki Cookies

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
dowiedz się więcej