Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Każdy, kto prowadzi firmę usługową w regionie, pewnie rozważał postawienie na pozycjonowanie. Gliwice są miastem, w którym firm jest dużo, w związku z tym, aby przebić się w wynikach wyszukiwania trzeba postawić na skuteczne pozycjonowanie. Nie jest to proste, natomiast niezwykle istotne, ponieważ dobrze wypozycjonowana strona internetowa może nam przynieść naprawdę dużo klientów. Dlatego jeśli do tej pory nie zastanawiałeś się nad tym, żeby zainwestować w pozycjonowanie strony – najwyższa pora naprawić ten błąd.

Dlaczego warto zainwestować w pozycjonowanie w Gliwicach?

Tak naprawdę odpowiedzi na to pytanie jest kilka. Przede wszystkim skuteczne pozycjonowanie lokalne może solidnie zwiększyć nam liczbę zainteresowanych klientów, którzy odwiedzają stronę internetową. Możemy wtedy przyciągnąć do strony internetowej osoby, które szukają firmy realizującej takie usługi, jak nasza, a co za tym idzie odpowiedzieć na zapotrzebowanie klientów na takim etapie lejka sprzedażowego, by trafiać do ludzi z jego najniższego poziomu. Co to nam daje? Omijamy w ten sposób cały etap budowania zainteresowania produktem i edukacji klienta – to główna przewaga, jaką marketing w wyszukiwarce daje w porównaniu do innych jego form.

Samo pozycjonowanie strony internetowej jest procesem długotrwałym, natomiast opłacalnym. Biorąc pod uwagę, że firm na terenie Gliwic jest dużo, a spora część z nich – praktycznie bez względu na branżę – inwestuje w pozycjonowanie, im szybciej rozpoczniesz działania, tym szybciej jest szansa na to, że przyniosą one sukces. Chociażby pod kątem dogonienia konkurencji, której Gliwice zapewne mają sporo – bez względu na branżę. Pozycjonowanie daje długotrwały efekt, dlatego działania, które wykonamy, aby poprawić swoje wyniki w seo najczęściej z nami zostają. Przynajmniej w sporej części. Dlatego naszym zdaniem nie wolno rezygnować z pozycjonowania strony – w innym wypadku możemy mieć w firmie straty wizerunkowe, które ciężko będzie naprawić.

Jakie branże korzystają z pozycjonowania?

Tak naprawdę pozycjonowanie stron w Google może dotyczyć wszystkich branż. Bez względu na to, czy jesteśmy małym lokalnym warsztatem w mieście Gliwice, czy dużym i innowacyjnym startupem – których w naszym mieście nie brakuje – pozycjonowanie stron może być głównym źródłem pozyskiwania wartościowych użytkowników strony internetowej. W naszym portfolio posiadamy firmy z naprawdę wielu branż – począwszy od budowlanej, przez działania w przemyśle, aż po branżę beauty i inne kreatywne firmy. 

Nasza oferta jest na tyle elastyczna, że bez względu, czy rozmawiamy o firmach usługowych czy dużych sklepach internetowych – poprowadzimy pozycjonowanie w taki sposób, by firmy odnotowywały wzrosty. Pozycjonowaliśmy strony internetowe firm sprzedających sprzęty budowlane, artykuły przemysłowe, artykuły dekoracji wnętrz czy szereg usług b2b i b2c. Dzięki działaniom SEO udaje nam się poprawiać sprzedaż w sklepach internetowych, a nasza oferta pozwala na to, by zarówno mniejsze, jak i większe firmy mogły pochwalić się, że ich strona jest dobrze widoczna. Pozycjonowania uczyliśmy się przez lata. I to uczyliśmy w praktyce. I najczęściej udaje nam się sprawić, by strona naszego klienta była widoczna pod większością pożądanych fraz.

Dzięki wejściu strony do pierwszej dziesiątki wyników wyszukiwania możesz doczekać się przypływu klientów z Gliwic do Twojej firmy. Przeprowadzając na początku skuteczny audyt seo, pozycjonowanie Twojej strony internetowej może wejść na wyższy poziom. Oczywiście bardzo chętnie zajmiemy się tym dla Ciebie. Kolejność pracy jest prosta – najpierw audyt SEO strony internetowej (lub stron internetowych, jeśli masz ich więcej), następnie optymalizacja strony, a docelowo praca nad podnoszeniem wybranych przez Ciebie i nas fraz w wynikach wyszukiwania i stopniowe podnoszenie pozycji w wyszukiwarce. Twoja strona, dzięki realizacji zaplanowanych wcześniej działań, może pozwolić Ci pozyskiwać więcej klientów, bez względu na to, czym się zajmujesz. Pozycjonowanie stron www to jedna z tych usług, na których zjedliśmy zęby. Skorzystaj z tego i podnoś swoją witrynę w wynikach wyszukiwania.

Pozycjonowanie stron lokalnie – Gliwice

Pozycjonowanie lokalne to idealny pomysł na rozwinięcie biznesu w mieście Gliwice. Zwłaszcza takiego biznesu, który ma trafiać do mieszkańców tego miasta i regionu. W przypadku, gdy pozycjonowanie stron działa w sposób pozwalający na zwiększanie ruchu na stronie na frazy, które są ważne dla Twojego biznesu, mogą odpaść Ci koszty, które generuje reklama w innych źródłach. Dlatego właśnie od wyników pozycjonowania zależy aż tak wiele. W naszym portfolio posiadamy szereg firm, którym zaproponowaliśmy pozycjonowanie – Gliwice również widnieją na mapie firm, z którymi nawiązaliśmy współpracę. Dlatego nasza oferta jest skrojona zarówno pod mniejsze, jak i większe firmy. Wszystko w zależności od konkretnych potrzeb.

Pozycjonowanie na słowa kluczowe, które zawierają w sobie frazy związane z miastem Gliwice, może świetnie sprawdzić się, w momencie gdy Twoje usługi są ograniczone do osób mieszkających na terytorium powiatu gliwickiego. Zarówno przedstawiciele biznesów usługowych, które opierają się na realizacji działań dla klientów indywidualnych, jak i ci działający w sektorze b2b nie powinni rezygnować z pozycjonowania. Tylko dzięki skutecznemu podnoszeniu pozycji strony w wyszukiwarce Google można tak naprawdę zapewnić sobie stały dopływ klientów dla swoich usług. Wyobraź sobie, że w Gliwice są pełne potencjalnych klientów, chętnych na skorzystanie z Twoich umiejętności. Musisz tylko pozwolić im dać się znaleźć, a następnie cieszy się ze wzrastających zysków. Tak naprawdę pozycjonowania lokalnego nie zastąpi reklama w mediach tradycyjnych – tylko w przypadku działań reklamowych w wyszukiwarce Google możesz skutecznie mierzyć zwrot z inwestycji. Gliwice to miasto możliwości – pora zacząć po nie sięgać.

Pozycjonowanie stron internetowych Gliwice
Warto dodać, że czasem nawet porządny audyt i optymalizacja na stronie mogą Ci pozwolić na to, poprawić pozycje w wyszukiwarce Google po wpisaniu najważniejszych dla Ciebie fraz kluczowych. Od tego zawsze zaczynamy pozycjonowanie. Gliwice to na tyle konkurencyjny obszar, że trzeba się wyróżnić. A marketing w wyszukiwarce (zarówno bezpłatny, jak i płatny), to idealny ruch, by tę przewagę uzyskać. Gliwice jako jedno z największych miast w regionie stało się świetnym miejscem do robienia biznesu. Wiele jednak zależy od tego, na ile jesteśmy w stanie trafić do klientów. Dlatego tak duża popularność pozycjonowania lokalnego, które pozwala w krótkim czasie podnieść rozpoznawalność firmy w regionie i przyprowadzić do Ciebie dziesiątki zainteresowanych Twoimi usługami klientów. Takich, którzy nie tylko zostawią u Ciebie pieniądze, ale też polecą Cię swoim sąsiadom i znajomym. Inwestując w SEO inwestujesz tak naprawdę w to, by Gliwice dowiedziały się o Tobie, poprzez trafienie do Twojej strony www.

Jak promować biznes w Gliwicach?

Pozycjonowanie stron w wyszukiwarce Google, to tak naprawdę jeden z najlepszych pomysłów, dzięki któremu możesz stać się widoczny. Gliwice to duży i zmienny rynek, niezmienne jest jednak to, że aby pozyskiwać klientów, trzeba im się pokazać. Lokalne pozycjonowanie Twojej strony może Ci pozwolić na wzrosty dochodów, które są podstawowym czynnikiem rozwoju Twojej firmy. Tak naprawdę widoczna strona internetowa powinna być podstawą każdego biznesu – zwłaszcza w branży usług. Skontaktuj się z nami, a pokażemy Ci, w jaki sposób wygląda u nas pozycjonowanie stron. Gliwice czekają na to, byś opowiedział im o swoich usługach – pozycjonowanie lokalne to sposób na to, by opowieść o Twojej firmie wybrzmiała w takim mieście jak Gliwice.

 

Tanie pozycjonowanie Gliwice
Pozycjonowanie stron nigdy nie powinno dziać się bez planu. Również my, nie zaczynamy pozycjonowania stron bez poznania Cię. Chętnie dowiemy się, jakie są Twoje mocne strony, usłyszymy, czy chcesz żeby poznały Cię Gliwice czy inne miasta regionu, a także jakich fraz kluczowych szczególnie potrzebujesz w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania. Chcemy poznać Cię bliżej, dowiedzieć się, jak obecnie wygląda Twoja strona www, a dopiero wynikiem takiej rozmowy będzie nasza oferta. Pozycjonowane przez nas strony internetowe pokazują, że celna optymalizacja może sprawić, że lokalne pozycjonowanie będzie dla Ciebie opłacalne. A Gliwice poznają Twoje usługi czy produkty. Nasza oferta skierowana jest dla wszystkich, którzy działają na terenie miasta Gliwice – zarówno mniejszych, jak i większych graczy na lokalnym rynku. Dzięki temu, co zrobimy dla Ciebie w kwestii SEO, Twoje strony www mogą wejść na wyższy poziom.

Pozycjonowanie stron internetowych Gliwice – ile kosztuje?

Ciężko jest nam odpowiedzieć na to pytanie w jednoznaczny sposób. Inaczej wygląda pozycjonowanie sklepów, inaczej pozycjonowanie stron internetowych niewielkich firm czy pozycjonowanie lokalne. Tak naprawdę, nasz cennik dopasujemy do konkretnych działań, które wykonujesz. W przypadku e-commerce, często zamiast wybierania kilku określonych słów kluczowych, zaproponujemy Ci takie działania w ramach pozycjonowania, aby z miesiąca na miesiąc zwiększać ruch na stronie. Jeśli chodzi o kwestię pozycjonowania stron małych biznesów, sprawa wygląda inaczej. Pamiętaj jednak, że bez względu na to, co robisz, pierwszym krokiem będzie dla nas solidnie wykonany audyt SEO, dzięki któremu przedstawimy najlepszy dla Ciebie plan na pozycjonowanie – lokalne lub globalne w zależności od potrzeb. Kolejnym krokiem będzie optymalizacja pod najistotniejszymi dla Ciebie hasłami. Finałem takich działań SEO z kolei – więcej klientów z Twojej witryny. W końcu widoczność pod dużą liczbą słów kluczowych w wyszukiwarce Google w Gliwicach może być dla Ciebie najlepsza reklama.

Najczęściej wyszukiwane frazy kluczowe w Google (lokalizacja Gliwice)

— restauracja Gliwice – 5400,
— fryzjer Gliwice – 4400,
— hotel Gliwice – 3600,
— taxi Gliwice – 3600,
— teatr Gliwice – 3600.