Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Tworzenie stron internetowych – bogactwo możliwości

Optymalizacja mobile Pełna responsywność (RWD). Twoja witryna będzie wyświetlać się prawidłowo, bez względu na urządzenie, z którego korzysta klient.
Swobodne projektowanie Piękne projekty graficzne, potęga dostępnych funkcji i wolność nieskrępowanej kreacji. Poznaj nieograniczone możliwości.
Szybkość ładowania Sprawdzamy Twoją stronę, naśladując zachowanie zwykłej przeglądarki internetowej i optymalizujemy tak, aby ładowała się możliwie jak najszybciej.
Przyciski społecznościowe Widoczne przyciski do portali społecznościowych (np. Facebook, Instagram, Vimeo) ułatwiają kontakt z Twoją firmą.
Intuicyjny CMS Przyjazny system zarządzania treścią. Intuicyjna nawigacja sprzyja łatwej obsłudze (np. aktualizacji treści) Tobie i Twoim pracownikom.
Galerie multimedialne Pochwal się swoimi realizacji, produktami i usługami. Wyświetlaj wysokiej jakości multimedia, we w pełni konfigurowalnych galeriach.
Piękny blog Atrakcyjny blog lub zakładka z aktualnościami o Twojej firmie. Podziel się ważnymi wydarzeniami i informacjami o Twojej ofercie.
Narzędzia komunikacyjne Wiemy, jak ważna jest dla Twoich klientów bezpośrednia komunikacja. Rozmawiaj z odwiedzającymi na swojej witrynie i zacieśniaj z nimi relacje.

Własny sklep internetowy do Twojej dyspozycji

Zainspiruj się, zobacz nasze portfolio. Postaw na mocne pierwsze wrażenie.

Kim jesteś?

Co definiuje Twoją firmę i kierunek, w którym ona zmierza?
Strona internetowa przedstawia Ciebie i Twoją ofertę: jest początkiem komunikacji z klientem.
To ona wpływa na sposób, w jaki Twój potencjalny klient będzie postrzegał firmę i czy wybierze Twoją ofertę.

Google Mobile Sites
Posiadamy certyfikat z tworzenia stron mobilnych Akredytacja oferowana przez Google ze standardów tworzenia i rozwijania stron mobilnych.

Możliwości są nieskończone
Wierzymy, że wszystko jest możliwe, gdy masz przy sobie odpowiedni zespół ludzi. Bez względu na to, czy dopiero zaczynasz, czy działasz już na rynku od lat, z pewnością możemy Ci pomóc.

Korzystaj z zaawansowanych możliwości, pomożemy Ci zbudować dopasowaną do Twoich potrzeb stronę internetową.

Poznaj inteligentne strony internetowe i zobacz przyszłość

Zwięzłość i prostota to podstawowy wymóg skutecznych stron internetowych. Klient, który odwiedza Twoją stronę, w zaledwie kilka sekund podejmuje decyzję, czy na niej pozostanie.

Zaprezentuj swoją stronę internetową i zaistniej w świadomości większego grona odbiorców

Profesjonalne tworzenie stron internetowych to pierwszy krok do zbudowania wizerunku Twojej firmy w internecie oraz pozyskania lojalnych klientów. Dlatego nasi doświadczeni specjaliści zaprojektują dla Ciebie profesjonalną i skuteczną witrynę – niezależnie od usług, które chcesz zaoferować swoim klientom. To oznacza, że pomożemy Ci dobrać odpowiednie elementy jakie powinny znajdować się na Twojej stronie internetowej. Zapewnimy nowoczesny webdesign oraz zadbamy o właściwy UX strony. Dzięki czemu Twoja firma wyróżni się na tle konkurencji w internecie. Zatem sięgnij po nasze doświadczenie zdobyte na przestrzeni kilkunastu lat i wybierz projektowanie strony internetowej w Be Perfect.

Strony www dostosowane do potrzeb Twojego biznesu

Tworzeniem stron www zajmujemy się od około 10 lat, dzięki czemu wszystkie nasze projekty realizowane są w przemyślany i skuteczny sposób. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem zdajemy sobie również sprawę, jak ważna jest komunikacja oraz profesjonalne podejście do współpracy, dlatego dbamy o jak najwyższą jakość obsługi każdego klienta oraz zaangażowanie całego zespołu, aby finalny produkt spełniał wszystkie Twoje oczekiwania.

Dlaczego warto postawić na profesjonalne tworzenie stron internetowych od Be Perfect

Tworzenie stron internetowych wymaga sprawnej komunikacji i dobrej relacji z klientem. Dlatego od początku do końca tworzymy indywidualny projekt graficzny na zamówienie, zgodnie z wytycznymi klienta i analizą potrzeb. Warto zwrócić uwagę, że każdy nasz projekt posiada system zarządzania treścią, czyli tak zwany CMS, dzięki któremu samodzielnie można edytować zawartość strony. Podczas tworzenia strony internetowej zwracamy uwagę, aby witryna była responsywna, czyli dostosowana do wszystkich urządzeń mobilnych czy też przeglądarek. Dodatkowo jesteśmy w stanie przygotować dedykowane moduły i rozwiązania według indywidualnych potrzeb i preferencji strony oraz klienta. 

Profesjonalne tworzenie stron internetowych w Be perfect  – poszczególne etapy

Tworzenie stron internetowych to wieloetapowy proces, który wymaga obszernej wiedzy i doświadczenia wielu specjalistów, między innymi: webdesignera, programisty i specjalisty SEO. Dlatego na samym wstępie określamy cele marketingowe czy UX strony. Następnie ustalamy elementy strony, czyli mapę, koszyk, animacje graficzne, galerie, formularze i ogólne menu. Po wykonaniu wstępnych projektów graficznych omawiamy je z klientem. Po zaakceptowaniu wykonujemy stronę internetową biorąc pod uwagę wszystkie sugestie i indywidualne potrzeby strony oraz klienta. W następnym etapie uzupełniane są wszystkie elementy tekstowe oraz potrzebne zdjęcia. Ostatnią czynnością jest przeszkolenie każdego naszego klienta z obsługi panelu administracyjnego CMS strony, aby mógł on w łatwy sposób aktualizować i dodawać informacje na swojej stronie internetowej.

To, co nas wyróżnia spośród konkurencji to zaangażowanie całego zespołu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu!

Najczęściej zadawane pytania

Usługa tworzenia strony internetowej obejmuje między innymi: wstępny projekt graficzny o modułowy szablon www, konsultacje, stronę internetową w wersji mobilnej (responsywnej), zaimplementowanie grafik, formularza kontaktowego; przyciski mediów społecznościowych, załadowanie strony na konkretny serwer i podłączenie pod domenę. Cała strona internetowa jest odpowiednio przygotowana pod pozycjonowanie, które jest niezbędne dla lepszej widoczności w Google. Niemniej jednak wszystkie działania dobierane są indywidualnie, jeśli chcesz poznać szczegóły – skontaktuj się z nami.
Każda strona internetowa zaprojektowana jest pod indywidualne usługi i potrzeby klienta. Dlatego koszt zrobienia strony internetowej uzależniony jest od wielkości serwisu i wymagań klienta. W związku z tym cenę ustalamy indywidualnie w zależności od każdej strony www. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jaka będzie dokładna cena strony internetowej skontaktuj się z nami.
Strony internetowe są tworzone przez doświadczony zespół projektowy tworzony przez wybitnych web developerów i entuzjastów dobrego designu skoncentrowanego na doświadczeniach użytkownika.
Tworzenie strony internetowej uzależnione jest od wielu czynników, między innymi wielkości strony oraz dodatkowych funkcjonalności. Dlatego czas stworzenia strony www jest indywidualną kwestią uzależnioną od wymagań i typu strony www. Jeśli chcesz poznać konkretny czas realizacji skontaktuj się z nami!
Jak najbardziej. W ramach naszych usług oferujemy sesje poprawkowe dla naszych klientów. Należą do nich niewielkie zmiany na stronie internetowej związane z aspektem wizualnym, ponieważ zależy nam, aby postawiona strona była zgodna z Twoimi upodobaniami/sugestiami.
Strony internetowy można tworzyć za pomocą znajomości edytora HTML, CSS PHP.