Obsługa klienta

Jesteśmy po to aby Cię wspierać i pomóc Ci dobrać najlepsze
rozwiązania. Porozmawiajmy, czekamy na Ciebie.

Sebastian Kałuża
Sebastian Kałuża
Kierownik działu handlowego
kaluza@pozyskajklienta.pl
+48 517 152 884
Tomasz Kraśnik
Tomasz Kraśnik
Kierownik działu handlowego
krasnik@pozyskajklienta.pl
+48 531 143 069
Krystian Kruk
Krystian Kruk
Kierownik działu handlowego
kruk@pozyskajklienta.pl
+48 531 591 778
Magdalena Zaporowska
Magdalena Zaporowska
Account Manager
magda@pozyskajklienta.pl
+48 731 460 719
Dorota Wilk
Dorota Wilk
Account Manager
wilk@pozyskajklienta.pl
+48 531 591 475
Kasia Betkier
Kasia Betkier
Account Manager
kasia@pozyskajklienta.pl
+48 570 070 152
Monika Hankus
Monika Hankus
Account Manager
m.hankus@pozyskajklienta.pl
+48 794 715 747
Dawid Wyszka
Dawid Wyszka
Account Manager
wyszka@pozyskajklienta.pl
+48 534 400 142
Iga Bajuk
Iga Bajuk 
Account Manager
iga@pozyskajklienta.pl
+48 531 591 090
Patrycja Hermanza
Patrycja Hermanza
Account Manager
patrycja@pozyskajklienta.pl
+48 535 473 052
Marta Kowalik
Marta Kowalik
Account Manager
marta@pozyskajklienta.pl
+48 505 600 897
Agnieszka Baron
Agnieszka Baron
Account Manager
agnieszka@pozyskajklienta.pl
+48 535 463 708
Bartosz Grzybek
Bartosz Grzybek
Specjalista ds. reklamy internetowej
grzybek@pozyskajklienta.pl
+48 793 548 932
Paweł Seruga
Paweł Seruga
Specjalista ds. reklamy internetowej
pawel@pozyskajklienta.pl
+48 531 591 977
Karolina Lipnicka
Karolina Lipnicka
Specjalista ds. reklamy internetowej
lipnicka@pozyskajklienta.pl
+48 577 169 815
Artur Orbach
Artur Orbach
Specjalista ds. reklamy internetowej
orbach@pozyskajklienta.pl
+48 505 600 869
Mateusz Remiszewski
Mateusz Remiszewski
Specjalista ds. reklamy internetowej
remiszewski@pozyskajklienta.pl
+48 570 569 815
Martyna Nejman
Martyna Nejman
Reprezentant handlowy
martyna@pozyskajklienta.pl
+48 570 070 153
Wojciech Wiśniewski
Wojciech Wiśniewski
Reprezentant handlowy
wojciech@pozyskajklienta.pl
+48 535 918 888
Martyna Obiała
Martyna Obiała
Reprezentant handlowy
martyna.obiala@pozyskajklienta.pl
+48 534 400 103

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Chcemy dać Ci możliwość poznania nas od kuchni. Przekonaj się na własnej skórze, co możemy dla Ciebie zrobić. Bez zobowiązań.

dowiedz się więcej

pliki Cookies

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
dowiedz się więcej