Obsługa klienta

Jesteśmy po to aby Cię wspierać i pomóc Ci dobrać najlepsze
rozwiązania. Porozmawiajmy, czekamy na Ciebie.

Sebastian Kałuża
Sebastian Kałuża
Kierownik działu handlowego
kaluza@pozyskajklienta.pl
+48 517 152 884
Tomasz Kraśnik
Tomasz Kraśnik
Kierownik działu handlowego
krasnik@pozyskajklienta.pl
+48 531 143 069
Krystian Kruk
Krystian Kruk
Kierownik działu handlowego
kruk@pozyskajklienta.pl
+48 531 591 778
Magdalena Zaporowska
Magdalena Zaporowska
Account Manager
zaporowska@pozyskajklienta.pl
+48 731 460 719
Dorota Wilk
Dorota Wilk
Account Manager
wilk@pozyskajklienta.pl
+48 531 591 475
Monika Hankus
Monika Hankus
Account Manager
hankus@pozyskajklienta.pl
+48 794 715 747
Dawid Wyszka
Dawid Wyszka
Account Manager
wyszka@pozyskajklienta.pl
+48 534 400 142
Iga Bajuk
Iga Bajuk 
Account Manager
bajuk@pozyskajklienta.pl
+48 531 591 090
Patrycja Hermanza
Patrycja Hermanza
Account Manager
hermanza@pozyskajklienta.pl
+48 535 473 052
Marta Kowalik
Marta Kowalik
Account Manager
kowalik@pozyskajklienta.pl
+48 505 600 897
Agnieszka Baron
Agnieszka Baron
Account Manager
baron@pozyskajklienta.pl
+48 535 463 708
Bartosz Grzybek
Bartosz Grzybek
Account Manager
grzybek@pozyskajklienta.pl
+48 793 548 932
Paweł Seruga
Paweł Seruga
Specjalista ds. reklamy internetowej
seruga@pozyskajklienta.pl
+48 531 591 977
Karolina Lipnicka
Karolina Lipnicka
Specjalista ds. reklamy internetowej
lipnicka@pozyskajklienta.pl
+48 577 169 815
Artur Orbach
Artur Orbach
Specjalista ds. reklamy internetowej
orbach@pozyskajklienta.pl
+48 505 600 869
Mateusz Remiszewski
Mateusz Remiszewski
Specjalista ds. reklamy internetowej
remiszewski@pozyskajklienta.pl
+48 570 569 815
Judyta Stasiak
Judyta Stasiak
Specjalista ds. reklamy internetowej
stasiak@pozyskajklienta.pl
+48 536 083 333
Wojciech Wiśniewski
Wojciech Wiśniewski
Specjalista ds. reklamy internetowej
wisniewski@pozyskajklienta.pl
+48 535 918 888
Marek Klimas
Marek Klimas
Specjalista ds. reklamy internetowej
klimas@pozyskajklienta.pl
+48 535 793 333
Piotr Hanus
Piotr Hanus
Specjalista ds. reklamy internetowej
hanus@pozyskajklienta.pl
+48 576 073 333
Klaudia Białas
Klaudia Białas
Specjalista ds. reklamy internetowej
bialas@pozyskajklienta.pl
+48 536 193 333

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Chcemy dać Ci możliwość poznania nas od kuchni. Przekonaj się na własnej skórze, co możemy dla Ciebie zrobić. Bez zobowiązań.

dowiedz się więcej

pliki Cookies

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
dowiedz się więcej