Obsługa klienta

Jesteśmy po to aby Cię wspierać i pomóc Ci dobrać najlepsze
rozwiązania. Porozmawiajmy, czekamy na Ciebie.

Tomasz Kraśnik
Kierownik działu handlowego
krasnik@pozyskajklienta.pl
+48 531 143 069
Krystian Kruk
Kierownik działu handlowego
kruk@pozyskajklienta.pl
+48 531 591 778
Sebastian Kałuża
Kierownik działu handlowego
kaluza@pozyskajklienta.pl
+48 517 152 884
Magdalena Zaporowska
Account Manager
zaporowska@pozyskajklienta.pl
+48 731 460 719
Dorota Wilk
Account Manager
wilk@pozyskajklienta.pl
+48 531 591 475
Dawid Wyszka
Account Manager
wyszka@pozyskajklienta.pl
+48 534 400 142
Iga Bajuk 
Account Manager
bajuk@pozyskajklienta.pl
+48 531 591 090
Patrycja Hermanza
Account Manager
hermanza@pozyskajklienta.pl
+48 535 473 052
Marta Kowalik
Account Manager
kowalik@pozyskajklienta.pl
+48 505 600 897
Agnieszka Baron
Account Manager
baron@pozyskajklienta.pl
+48 535 463 708
Bartosz Grzybek
Account Manager
grzybek@pozyskajklienta.pl
+48 793 548 932
Karolina Lipnicka
Specjalista ds. reklamy internetowej
lipnicka@pozyskajklienta.pl
+48 577 169 815
Artur Orbach
Specjalista ds. reklamy internetowej
orbach@pozyskajklienta.pl
+48 505 600 869
Mateusz Remiszewski
Specjalista ds. reklamy internetowej
remiszewski@pozyskajklienta.pl
+48 570 569 815
Judyta Stasiak
Specjalista ds. reklamy internetowej
stasiak@pozyskajklienta.pl
+48 536 083 333
Wojciech Wiśniewski
Specjalista ds. reklamy internetowej
wisniewski@pozyskajklienta.pl
+48 535 918 888
Piotr Hanus
Specjalista ds. reklamy internetowej
hanus@pozyskajklienta.pl
+48 576 073 333
Klaudia Białas
Specjalista ds. reklamy internetowej
bialas@pozyskajklienta.pl
+48 536 193 333
Kamil Krabes
Specjalista ds. reklamy internetowej
krabes@pozyskajklienta.pl
+48 534 400 103
Magdalena Taut
Specjalista ds. reklamy internetowej
taut@pozyskaj-klienta.pl
+48 531 591 977
Norbert Czaj
Specjalista ds. reklamy internetowej
czaj@pozyskaj-klienta.pl
+48 534 400 130
Patryk Ryguła
Specjalista ds. reklamy internetowej
rygula@pozyskajklienta.pl
+48 570 070 152

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Chcemy dać Ci możliwość poznania nas od kuchni. Przekonaj się na własnej skórze, co możemy dla Ciebie zrobić. Bez zobowiązań.

dowiedz się więcej

pliki Cookies

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
dowiedz się więcej