Merx

Merx to producent kamer oraz rejestratorów telewizji przemysłowej, dostarczający szeroki zakres produktów np. kamery IP, rejestratory NVR, videoserwery.

Sklep internetowy Merx
Sklep internetowy Merx

Sklep internetowy Merx

Sklep jest zintegrowany z systemem ERP Enova, służący do zarządzania stanami magazynowymi. Klient sklepu ma możliwość wygenerowania w koszyku oferty w PDF w dwóch wersjach: B2B i B2C. Wdrożony został zaawansowany system rabatowania naliczający indywidualne ceny na podstawie złożonych specyfikacji. Sklep podaje ceny netto
i brutto przy produktach. Na karcie produktu znajduje się sekcja podpowiadająca gotowy zestaw produktów powiązanych.

Design

Sklep posiada wiele produktów i jest rozbudowany, lecz nie obniża to w żaden sposób jego czytelności. Wręcz przeciwnie, cechuje go przejrzystość, czytelny layout oraz niezwykle intuicyjna nawigacja. Witrynę wykonano w oparciu o zasady User Experience Design. Standardowo posiada także formularz kontaktowy i podpięcie do kanałów społecznościowych. Dzięki technologii responsive web design sklep dopasowuje wszystkie swoje elementy do rozdzielczości ekranu.

Sklep internetowy Merx

Sprawdź, co możemy razem osiągnąć

Skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na Twoje pytania
i pomożemy przy wyborze najlepszych rozwiązań.

obsługa klienta
Wróć do portfolio

pliki Cookies

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
dowiedz się więcej