Inkospor

Najwyższej jakości odżywki i suplementy dla profesjonalistów. Badania, rozwój, produkcja i kontrola jakości odżywek sportowych Inkospor odbywają się w ramach jednej firmy - w spółce-matce Nutrichem.

Sklep internetowy Inkospor
Sklep internetowy Inkospor

Funkcjonalność

Zaprojektowany dla Inkospor sklep jest pełen funkcjonalności, które dają nieograniczoną swobodę Klientowi do zarządzania własnym sklepem, począwszy od intuicyjnego zarządzania produktami, atrybutami, wariantami, na stanach magazynowych kończąc. Automatycznie tworzone miniatury zdjęć dodatkowo są odpowiednio skalowane. Klient w panelu sklepu może nadawać bony podarunkowe, kody rabatowe, zmieniać kanały płatności, wysyłki oraz raportować sprzedaż.

Design

Sklep posiada nowoczesny wygląd, który w pełni oddaje ducha i charakterystykę swojej grupy docelowej. Przejrzysty układ treści oraz energetyczna kolorystyka zachęcają do kupna i interakcji, dodatkowo doskonale oddają identyfikację wizualną marki. Sklep został zoptymalizowany pod SEO, a pełna responsywność daje swobodę korzystania użytkownikom w każdym miejscu i z każdego urządzenia. Projekt zaimplementowany został zgodnie z projektem graficznym.

Sklep internetowy Inkospor

Sprawdź, co możemy razem osiągnąć

Skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na Twoje pytania
i pomożemy przy wyborze najlepszych rozwiązań.

obsługa klienta
Wróć do portfolio

pliki Cookies

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
dowiedz się więcej