Wielka Fabryka Elfów

Elfy, na specjalne życzenie Świętego Mikołaja oprowadzą najmłodszych po zakamarkach jego Wielkiej Fabryki. Jak co roku dzieci, nie tylko wezmą udział w świątecznych przygotowaniach, ale również pomogą Elfom odtworzyć Melodię Świąt.

Strona internetowa Wielka Fabryka Elfów
Strona internetowa Wielka Fabryka Elfów

Funkcjonalność

Strona internetowa oparta na CMS Wordpress pozwala Klientowi w samodzielny oraz szybki sposób zarządzać treścią na stronie oraz edytować ją. Wielka Fabryka Elfów posiada kilka lokalizacji, dlatego strona została dostosowana pod każde miasto z osobna.b Na witrynie zastosowaliśmy animowane slidery, rozbudowaną galerię z wydarzeń oraz tzw. akordeony, które ułatwiają odwiedzającemu znalezienie potrzebnych informacji.

Design

Zaprojektowana przez nas responsywna witryna internetowa zachwyca grafikami w świątecznych klimatach. Idealnie dobrany slider, tabelki oraz kolory pozwalają w przyjemny sposób korzystać ze strony internetowej. Witryna posiada bardzo dużo elementów graficznych, dlatego animacje zostały dodane ze smakiem, aby odwiedzający użytkownicy wczuli się w klimat Fabryki, ale by nie zostali nimi przytłoczeni.

Strona internetowa Wielka Fabryka Elfów

Sprawdź, co możemy razem osiągnąć

Skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na Twoje pytania
i pomożemy przy wyborze najlepszych rozwiązań.

obsługa klienta
Wróć do portfolio

pliki Cookies

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
dowiedz się więcej