Expert Zimowe Ogrody

Główną działalnością firmy jest projektowanie i realizacja ogrodów zimowych, jako autoryzowany producent konstrukcji aluminiowych w systemach Aluprof.

Strona internetowa Expert Zimowe Ogrody
Strona internetowa Expert Zimowe Ogrody

Funkcjonalność

Dobrze zaprojektowana struktura pozwala na komfortowe nawigowanie po stronie oraz łatwe odnajdywanie interesujących użytkownika treści. Witryna została wyposażona w mapę, galerię z realizacjami oraz animowany slider. Dla maksymalnej wygody kontaktu użytkowników z firmą na stronie został dodany formularz kontaktowy, zintegrowaliśmy również media społecznościowe, takie jak Facebook, Twitter.

Design

Zaprojektowana przez nas responsywna witryna internetowa zachwyca idealnie dobraną kolorystyką - soczysta zieleń jako najmocniejszy akcent nawiązuje do wykonywanych przez firmę ogrodów zimowych, podobnie jak doskonale dobrane grafiki i zdjęcia roślinności. Innymi mocnymi stronami są: przyjemna nawigacja, ożywiające, przyjemne w odbiorze animacje oraz czytelny layout. Jako uzupełnienie projektu dla firmy zaprojektowaliśmy nowy logotyp.

Strona internetowa Expert Zimowe Ogrody

Sprawdź, co możemy razem osiągnąć

Skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na Twoje pytania
i pomożemy przy wyborze najlepszych rozwiązań.

obsługa klienta
Wróć do portfolio

pliki Cookies

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
dowiedz się więcej