Eco-vent

Eco-vent specjalizuje się w projektowaniu i montażu m.in. systemów wentylacji, rekuperacji, klimatyzacji, pomp ciepła w domach mieszkalnych.

Strona internetowa Eco-vent
Strona internetowa Eco-vent

Funkcjonalność

Strona internetowa oparta na CMS Wordpress czyli systemie zarządzania treścią, dzięki któremu Klient może samodzielnie zmieniać swoje teksty, menu, dodawać aktualności lub zmieniać ofertę. Witryna wyposażona jest w formularz kontaktowy, galerię zdjęć, mapę oraz linki kierujące do mediów społecznościowych. Katalogi i szczegółowe oferty umieszczone zostały na odpowiednich podstronach. Strona jest dostosowana również dla klientów, którzy posługują się językiem niemieckim.

Design

Zaprojektowana i stworzona przez nas responsywna witryna zachwyca prostym i eleganckim designem, bazującym na biało-szmaragdowej kolorystyce. Jej mocne strony to przejrzysta i przyjemna nawigacja oraz czytelny layout. Slider widoczny na stronie głównej dodaje dynamiki oraz pozwala wprowadzić użytkownika w oferowany produkt lub usługę.

Strona internetowa Eco-vent

Sprawdź, co możemy razem osiągnąć

Skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na Twoje pytania
i pomożemy przy wyborze najlepszych rozwiązań.

obsługa klienta
Wróć do portfolio

pliki Cookies

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
dowiedz się więcej