Caffe Grano

CaffeGrano dostarcza do biur maksymalnie świeżą i aromatyczną kawę, którą wypalają rzemieślniczą metodą, pod bieżące zamówienia swoich Klientów.

Sklep internetowy Caffe Grano

Funkcjonalność

Responsywny sklep internetowy zaprojektowany dla Caffe Grano charakteryzuje się idealnie dobraną szatę graficzną co odzwieciedla profesjonalizm firmy. Zakupy na sklepie to sama przyjemność przez rozbudowany oraz dokłady sposób filtrowania produktów. Właściciel sklepu w pełni może kontrolować stany magazynowe, stosować promocje, zmieniać produkty, warianty, a dodawanie kolejnych elementów sklepu nie jest problematyczne. Produkty posiadają szereg opisów, pętle z powiązanym towarem, a także atrybuty, w których można wybrać odpowiednią wagę kawy. Na stronie znajdziemy blog, w którym Klient sam może dodawać wpisy.

Design

Przejrzystość oraz łatność w poruszaniu był dla na nas ważnym aspektem. Sklep został zaprojektowany tak, aby oddawać charakter ekspresów, akcesorii oraz kaw. Strona główna jest przewijalna, co pozwala na szybkie i wygodne zapoznanie się z najważniejszymi informacjami na temat samej firmy i jej oferty.

Sklep internetowy Caffe Grano

Sprawdź, co możemy razem osiągnąć

Skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na Twoje pytania
i pomożemy przy wyborze najlepszych rozwiązań.

obsługa klienta
Wróć do portfolio

pliki Cookies

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
dowiedz się więcej