Caffe Grano

Młoda rozwijająca się marka, ciesząca się już dużym uznaniem. Ich celem jest dostarczanie do biur świeżej i aromatycznej kawy, wypalanej rzemieślniczą metodą.

Sklep internetowy Caffe Grano
Sklep internetowy Caffe Grano

Funkcjonalność

Strona internetowa oparta na CMS Wordpress
w formie katalogu produktów oferowanych przez firmę. Klient ma możliwość samodzielnego
i elastycznego zmieniania zawartości strony
w zależności od potrzeb. Łatwe w obsłudze dodawanie produktów do katalogu ułatwia pracę ze stroną. Witryna wyposażona jest w formularz kontaktowy i mapę. Strona została zintegrowana
z mediami społecznościowymi, a dodatkowo na stronie głównej wyświetlane są najnowsze wpisy
z Instagarma. oraz linki kierujące do mediów społecznościowych. Katalogi i szczegółowe oferty umieszczone zostały na odpowiednich podstronach.

Design

Layout strony charakteryzuje przejrzystość oraz łatwość w poruszaniu. Witryna została zaprojektowana tak, aby dużymi grafikami zaakcentować oferowane kawy i ekspresy. Przemyślana konstrukcja strony pozwala na szybkie
i wygodne zapoznanie się z najważniejszymi informacjami na temat samej firmy i jej oferty. Dzięki odpowiedniemu rozmieszczeniu kategorii produktów klient nie ma problemów w odnalezieniu wymarzonego ekspresu czy aromatycznej kawy. Dla ożywienia strony w Sliderze zastosowano animacje wejścia i wyjścia.

Sklep internetowy Caffe Grano

Sprawdź, co możemy razem osiągnąć

Skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na Twoje pytania
i pomożemy przy wyborze najlepszych rozwiązań.

obsługa klienta
Wróć do portfolio

pliki Cookies

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
dowiedz się więcej