Bonaparty

Sklep specjalizujący się w sprzedaży niestandardowych, wychodzących poza schmaty ozdób na wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe.

Sklep internetowy Bonaparty
Sklep internetowy Bonaparty

Funkcjonalność

Intuicyjne zarządzanie sklepem daje wiele możliwości sprzedaży produktów i ich wariantów. Dodatkowo sklep został połączony z Empikiem, co w łatwy sposób rozszerza możliwości sprzedażowe klienta. Z poziomu panelu administracyjnego dostępna jest funkcja odzyskiwania utraconych koszyków. Bonaparty
w standardzie ma możliwość kontrolowania stanów magazynowych, stosowania promocji, kodów rabatowych i wielu innych funkcji. Dzięki WooCommerce Bonaparty ma możliwość korzystania z systemów płatności online m.in. PayU, DotPay, Transferuj, PayPal, Przelewy24 itd.

Design

Sklep zachęca swoimi żywymi, optymistycznymi kolorami oraz przyjemną nawigacją. Niewątpliwie należy zwrócić uwagę na wysokiej jakości zdjęcia produktów. Slider na stronie głównej wyróżnia najciekawsze produkty i przenosi do odpowiednich kategorii na sklepie. Witryna została wykonana
w technice RWD, dzięki czemu klienci mogą dokonywać zakupy z poziomu każdego urządzenia.

Sklep internetowy Bonaparty

Sprawdź, co możemy razem osiągnąć

Skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na Twoje pytania
i pomożemy przy wyborze najlepszych rozwiązań.

obsługa klienta
Wróć do portfolio

pliki Cookies

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
dowiedz się więcej