Remarketing Google Ads

Remarketing Google Ads

Remarketing w wyszukiwarce Google pozwala wyświetlić reklamy użytkowniom, którzy odwiedzili już kiedyś Twoją witrynę w poszukiwaniu produktu lub usługi.

Remarketing

Jak działa remarketing?

Reklamy wyświetlają się użytkownikom, którzy najpierw odwiedzili Twoją stronę internetową, a następnie odwiedzają stronę w sieci reklamowej Google lub szukają określonych produktów czy usług przez wyszukiwarkę (RLSA).


Prawidłowo przygotowana kampania remarketingowa i reklamy zapewniają wysoki zwrot z inwestycji, ponieważ wyświetlane są użytkownikom, którzy już wcześniej wyrazili zainteresowanie Twoją ofertą. Właśnie dlatego remarketing reklam to duże szanse na uzyskanie konwersji. Remarketing Google Ads to efektywna reklama dla każdej firmy, której zależy na nawiązaniu kontaktu i ponowieniu interakcji z użytkownikami, którzy kiedyś odwiedzili ich stronę internetową.

Sieć reklamowa Google dociera do milionów użytkowników internetu na całym świecie.

Możliwość kierowania komunikatów ogólnych oraz szczegółowych i indywidualnych.

Remarketing Google Ads to idealna forma przypomnienia dla osób już zainteresowanych Twoją ofertą.

Statystycznie wystarczy siedem wyświetleń reklamy, aby wzbudzić zaufanie u potencjalnego Klienta.

Remarketing reklam zwiększa skuteczność wszystkich działań marketingowych.

Osiąga jeden z najwyższych współczynników ROI (zwrot
z inwestycji).

Wykorzystuj różne formaty reklam w wyszukiwarce Google:

Reklamy tekstowe

Konkretne informacje i komunikaty mogą wyświetlać się na stronach partnerskich także w formie krótkiego, ale treściwego przekazu tekstowego.

Banery

Do utworzenia reklamy możemy wykorzystać treści multimedialne, a także niestandardowe układy, elementy interaktywne czy animacje.

Reklamy w Gmailu

Skorzystaj ze spersonalizowanych reklam w Gmailu, które użytkownicy mogą zapisać, przesłać dalej lub rozwinąć w swojej skrzynce odbiorczej.

Reklamy w aplikacjach

Możemy utworzyć kampanię kierowaną na określone kategorie aplikacji, a także śledzić skuteczność już wyświetlanych reklam w aplikacjach.

Poznaj inne usługi z rodziny Google Ads

Zacznij reklamować się w Google i wybierz, jak chcesz docierać do swoich klientów

image

Co jeszcze możemy
dla Ciebie zrobić?

Chcemy dać Ci możliwość poznania nas od kuchni. Przekonaj się na własnej skórze, co możemy dla Ciebie zrobić i skorzystaj z bezpłatnej analizy kont Google Ads i Google Analytics. Na obiektywnych danych przedstawimy, które kanały marketingowe są najbardziej opłacalne dla Twojej firmy oraz czy obecne ustawienia nie generują zbędnych kosztów. Bez zobowiązań.

dowiedz się więcej

Daj się znaleźć w Google

Skorzystaj z naszego doświadczenia.
Docieraj do właściwych osób, we właściwym czasie.

skontaktuj się z nami

pliki Cookies

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
dowiedz się więcej