background

Pozycjonowanie stron internetowych

Pokaż się klientom! Ponad 90% ruchu w internecie pochodzi z pierwszej strony wyników wyszukiwania. Nie pozwól, by zabrakło tam Twojej firmy.

Zdaj się na ekspertów pozycjonowania stron

Wiemy, że masz na głowie całą firmę, dlatego też proces pozycjonowania strony internetowej obsługujemy kompleksowo, a Ty możesz na bieżąco sprawdzać wyniki naszej pracy. W każdym miesiącu otrzymasz od nas szczegółowy raport i podsumowanie efektów pozycjonowania. Stale kontrolujemy oraz dopasowujemy działania, aby zapewnić jak najlepsze wyniki.

Cykliczne rekomendacje zmian

Zdajemy sobie sprawę, że skuteczne pozycjonowanie strony internetowej wymaga ciągłego dostosowywania się do zmian.

Zaawansowany Link Building

Udało nam się stworzyć ogromne zaplecze wspierające proces pozycjonowania.

Bezpłatny audyt SEO

Przed rozpoczęciem współpracy sprawdzamy, jakie wyniki aktualnie osiąga Twoja strona.

Planowanie

Zaczynamy od wstępnego audytu SEO strony internetowej pod kątem widoczności, konkurencji i słów kluczowych. Następnie wysyłamy naszą propozycję współpracy, zawierającą rekomendowane działania.

Wdrożenie

Ruszamy z pozycjonowaniem, ustalamy strategię wszystkich działań, która pozwoli nam osiągnąć wyniki w możliwie najkrótszym czasie, a następnie zaczynamy proces optymalizacji Twojej strony www.

Kontrola

Na bieżąco sprawdzamy efektywność działań i dopasowujemy je w zależności od aktualnych wyników. Otrzymujesz comiesięczny raport z podsumowaniem zawierający najważniejsze informacje.

Wyniki

Po osiągnięciu ustalonych wyników wyznaczamy sobie nowe cele, aby strony naszych klientów były jak najlepiej widoczne w wyszukiwarce Google.

background

Odnieś sukces w sieci

Zwiększaj widoczność swojej strony w sieci wyszukiwania i zyskuj nowych klientów. Z nami możesz być o krok do przodu przed konkurencją.

Pozycjonowanie stron firmowych

Zwiększ rozpoznawalność marki, aby dotrzeć do potencjalnych klientów.

Dowiedz się więcej
Pozycjonowanie sklepów internetowych

Wybierz najskuteczniejszą usługę, dzięki której zwiększysz sprzedaż w Twoim sklepie internetowym.

Dowiedz się więcej
Pozycjonowanie lokalne 

Bądź widoczny na rynku lokalnym i daj się znaleźć klientom z Twojej okolicy.

Dowiedz się więcej

Pozycjonowanie stron www Be Perfect – Katowice

Pozycjonowanie to działanie ukierunkowane na poprawę widoczności Twojej witryny w internecie. To usługa, dzięki której możesz znaleźć się na szczycie wyników wyszukiwania w Google i nadać rozpędu swojej firmie!

Pozycjonowanie stron internetowych jest jedną ze skuteczniejszych usług w dobie rozwoju rynku klienta internetowego. Za sprawą skutecznego pozycjonowania potencjalny klient, po wpisaniu zapytania w Google, trafi na Twoją stronę.

Jako specjaliści SEO dbamy o to, aby zapewnić rozpoznawalność i widoczność w wynikach wyszukiwania. W ten sposób dotrzesz do klientów szukających Twojej firmy w internecie.

Pomożemy zwiększyć widoczność Twojej strony internetowej lokalnie i globalnie! Katowice czy region Śląska – bez względu na to, w jakiej części Polski prowadzisz swój biznes – pomożemy Ci wspiąć się na wyżyny wyników wyszukiwania!

Pozycjonowanie stron internetowych wykonywane dla naszych klientów obejmuje między innymi dobór rokujących fraz kluczowych ( tych, które notują największy ruch), wykonanie audytu SEO i optymalizacji strony internetowej oraz przygotowanie analizy konkurencji.

Jak działamy?

Be Perfect to jedna z największych agencji marketingu internetowego na Śląsku, mamy swoją siedzibę w Katowicach. Świadczymy najwyższej jakości usługi w zakresie promocji firm w internecie. Działając jako agencja marketingowa, obsługujemy klientów nie tylko z okolic Katowic i Śląska, ale też realizujemy usługi pozycjonowania dla klientów z całej Polski. W ramach współpracy zajmiemy się widocznością Twojej witryny w Google. Wdrażamy rozwiązania, które mają realny wpływ na poprawę pozycji w wynikach wyszukiwania.

Skuteczne pozycjonowanie stron w Google dla klientów z Katowic – jak to robimy?

 • Ustalamy oczekiwania klienta.
 • Przygotowujemy indywidualną strategię pozycjonowania.
 • Dokonujemy ogólnej oceny strony internetowej i sprawdzamy jej aktualne pozycje w wynikach wyszukiwania.
 • Dokonujemy analizy strony internetowej pod kątem przeprowadzonych dotychczasowych działań SEO
 • Wykonujemy SEO audyt strony internetowej oraz wskazujemy elementy, które są do poprawy.
 • Przeprowadzamy analizę konkurencji.
 • Przygotowujemy analizę widoczności strony www na najważniejsze frazy kluczowe.
 • Zdobywamy dobrej jakości linki po to, aby wzmocnić profil linkowy strony www.
 • Na tym lista działań się nie kończy. W naszej pracy staramy się, aby wszelkie działania SEO były za każdym razem dostosowane do potrzeb pozycjonowanej strony.

Co możesz zyskać poprzez pozycjonowanie strony www?

Niezależnie od tego, czy prowadzisz sklep internetowy, lokalny biznes, czy też działalność usługową, klienci nie będą korzystać z Twoich usług, dopóki nie dowiedzą się, że istniejesz.

Dzięki pozycjonowaniu i dobrze przemyślanej strategii SEO istnieje realna szansa na zwiększenie ruchu organicznego Twojej witryny i poprawienie jej widoczności w internecie. Duży ruch na stronie zawsze przekłada się na większą liczbę zapytań i potencjalnych klientów!

Spośród całej gamy korzyści SEO warto wymienić:

 • wzrost ruchu na stronie,
 • budowanie świadomości marki,
 • wzrost przychodów ze sprzedaży e-commerce,
 • wzrost widoczności strony.


Wzrost ruchu na stronie
Jeśli Twoja strona www plasuje się wysoko w rankingu Google, ma tym samym szansę na zwiększenie swojej widoczności w internecie. Pozycjonowanie witryny bezpośrednio wpływa na wzrost ruchu z wyników organicznych. Im większy ruch do Twojej witryny, tym więcej realnych możliwości pozyskania potencjalnego klienta.

Budowanie świadomości marki
Internauci częściej odwiedzają popularne strony, które budzą pozytywne skojarzenia. Odpowiedni dobór strategii pozycjonowania daje realne szanse na zdobycie wysokich wyników wyszukiwania. Dzięki działaniom SEO Twoja firma będzie lepiej widoczna w sieci, a co za tym idzie, chętniej odwiedzana przez klientów zainteresowanych Twoimi usługami/produktami.

Wzrost przychodów ze sprzedaży e-commerce
Pozycjonowanie strony poprzedzone jest przygotowaniem szczegółowej analizy słów kluczowych dla Twojego biznesu. Prawidłowo wykonany research pozwala dobrać listę tych słów kluczowych, które mają największy potencjał. W praktyce możesz więc liczyć na wzrost przychodów ze sprzedaży i zwiększyć tym samym współczynnik konwersji.

Wzrost widoczności strony
Decydując się na pozycjonowanie strony, możesz nie tylko znaleźć się wysoko w rankingu Google na określone frazy, ale też znacznie poprawić widoczność strony w sieci. Inwestycja w SEO to szansa na wzmocnienie całej witryny. Pamiętaj, że wraz ze wzrostem popularności strony będzie także rosła jej widoczność w wynikach wyszukiwania.

Pozycjonowanie dla firm w Katowicach
Obecność w internecie zwłaszcza w wynikach wyszukiwania to jeden z elementów budujących wizerunek marki. Pojawienie się na wysokich pozycjach jest kluczowe, jeśli chcesz prześcignąć konkurencję, uzyskać większy ruch i pozyskać potencjalnych klientów.

Aby SEO mogło przynosić firmie zauważalne korzyści w postaci zwiększenia ruchu, czy ogólnego zainteresowania usługą/produktem, pozycjonowanie musi być poprzedzone wnikliwą analizą. Przykładowo, chcąc pozycjonować firmę z Katowic, należy sprawdzić ilość wyszukiwań danej frazy w wyszukiwarce Google i dobrać te słowa kluczowe, które przełożą się na realny zysk.

Sprawdź, jakie frazy są najczęściej wyszukiwane na Śląsku w mieście Katowice (słowo kluczowe/średnia miesięczna liczba wyszukiwań):

pogoda katowice - 301 000
lotnisko katowice - 18 100
hotel katowice - 14 800
restauracja katowice - 12 100
noclegi katowice - 4400
apteka katowice - 3600

Najczęściej wyszukiwane frazy – rynek usług 

kantor katowice - 8100
fryzjer katowice - 6600
siłownia katowice - 5400
kwiaciarnia katowice - 4400
barber katowice - 3600
ksero katowice - 3600

Jeśli prowadzisz sklep, restaurację, punkt usługowy w Katowicach, dzięki SEO zwiększysz prawdopodobieństwo tego, że potencjalni klienci odnajdą Twoją ofertę w internecie.

To, czy pozycjonowanie będzie skuteczne i przyniesie zamierzony efekt zależy od wielu czynników. Kluczową rolę w całym procesie pozycjonowania odgrywa agencja SEO. Doświadczenie w branży marketingu internetowego i co równie istotne, znajomość aglomeracji Śląska, w tym Katowic, pozwala nam prowadzić skuteczne kampanie SEO dla tej lokalizacji. Dlatego też klientom, kierującym swoją ofertę produktów i usług na Katowice, oferujemy w Be Perfect sprawdzone rozwiązania w dziedzinie SEO oraz pozycjonowania. Jesteśmy po to, aby Twoja firma mogła notować zyski i święcić triumfy na lokalnym rynku.

Pozycjonowanie stron internetowych - cena

Jaka będzie cena za pozycjonowanie? To najczęściej zadawane pytanie przez klientów. Niestety nie istnieje jednoznaczna odpowiedź. Warto podkreślić, że brak dostępnego cennika nie jest fanaberią agencji marketingowych. W praktyce istnieje wiele czynników wpływających na całkowity koszt SEO.

Koszt wyceny pozycjonowania zależny jest od:

 • wielkości serwisu, który ma być pozycjonowany,
 • branży, w jakiej funkcjonuje firma,
 • wielkości lokalizacji, w której prowadzony jest biznes lokalny,
 • aktualnej widoczności strony w naturalnych wynikach wyszukiwania w Google,
 • poziomu trudności fraz kluczowych.

Wieloletnie doświadczenie w branży IT i pozycjonowaniu stron pozwala nam personalizować usługi, świadczyć je na wysokim poziomie, aby przynosiły one naszym klientom jak największe wymierne korzyści.

Najczęściej zadawane pytania

Komu potrzebne jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie strony jest potrzebne każdemu posiadaczowi strony, któremu zależy na poprawie widoczności w organicznych wynikach wyszukiwania. Jeżeli Twoi potencjalni klienci szukają produktów lub usług z Twojej branży za pośrednictwem wyszukiwarki Google, to pozycjonowanie jest dla Ciebie działaniem niezbędnym.

Jak można weryfikować efekty pozycjonowania?

Efekty pozycjonowania można weryfikować za pomocą narzędzi Google Search Console, Senuto, Semstorm, Ahrefs. Efekty, jakie daje pozycjonowanie strony będą również zauważalne na samej stronie. Z czasem zacznie przybywać nowych klientów, co może mieć bezpośredni wpływ na zyski oraz rozwój Twojego biznesu. Wzrosty ilości nowych użytkowników czy transakcji zobaczysz również w Google Analytics.

Jakie działania obejmuje optymalizacja witryny?

Optymalizacja strony obejmuje działania z zakresu technicznego, analizy widoczności i dobór słów kluczowych, przygotowanie contentu, a także jego publikację. Nieodłącznym elementem jest również praca nad strukturą strony, jej zawartością. Poza działaniami z zakresu optymalizacji nieodzowną częścią są również backlinki, które wchodzą w cały obszar pozycjonowania strony www.

Czy mogę liczyć na indywidualną pomoc specjalisty SEO?

W BePerfect każdy klient posiada swojego opiekuna, który w jego imieniu kontaktuje się ze specjalistą SEO i omawia bieżące problemy oraz podaje sugestie ich rozwiązania.

Jak długo trwa pozycjonowanie strony www?

Pozycjonowanie sklepu internetowego jest procesem ciągłym. Algorytm wyszukiwarki Google wciąż się zmienia, reakcją na te zmiany powinno być dostosowywanie strony do jej aktualnych preferencji. Całkowite zaprzestanie pozycjonowania i monitorowania stanu witryny może skutkować utratą osiągniętych efektów.

Be Perfect
e-mail: biuro@pozyskajklienta.pl
tel.: +48 502 169 815

ul. Sobieskiego 11/4F,
40-084 Katowice

Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku 
w godzinach od 8.00 do 16.00.

Masz pytania?

Chętnie na nie odpowiemy i pomożemy przy wyborze najlepszych działań dla Twojej firmy. Skontaktuj się z nami.

kontakt

pliki Cookies

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
dowiedz się więcej