Oferta freshmail

Skuteczny mailing reklamowy

Zautomatyzuj komunikację z odbiorcami Twojej firmy. Zachęcaj nowych odbiorców i stałych klientów do wartościowych interakcji poprzez ciągłą komunikację.

Inbox Inspector

Przed wysłaniem kampanii mailingowej sprawdzamy, jak wiadomość wyświetla się w ponad 24 programach pocztowych, bez wysyłania testowej kampanii email.

Spam Test

Uwolnimy Twój mail od treści, które mogą być uznane za spam. Dzięki temu trafią do Twojej grupy docelowej, zamiast do kosza.

Optymalizator czasu wysyłki email

Wysyłamy kampanie mailingowe wtedy, gdy są najbardziej klikalne, aby Twoja wiadomość uzyskała możliwie jak największą liczbę wyświetleń.

Targetowanie 

Celujemy w osoby zainteresowane i gotowe do zakupu, wykorzystując dane behawioralne, deklaratywne, geolokalizacje oraz inne.

Personalizacja kampanii email

Przed rozpoczęciem kampanii email tworzymy od podstaw wzory maili dla różnych wydarzeń. Są gotowe do edycji, personalizacji, udostępniania i wysyłki.

Testy A/B

Odkrywamy najbardziej efektywne rozwiązania testując alternatywne tematy, nadawców i kreacje. Dbamy o to, aby kampania była dla Ciebie opłacalna.

Platformy do wysyłki mailingu

Pomożemy Ci wybrać odpowiednią platformę do Twojej kampanii mailingowej. Na rynku jest wiele rozwiązań, przetestowaliśmy wiele z nich i wiemy, które pomoże Ci osiągnąć cel - przygotować profesjonalny mailing reklamowy i zyskać nowych Klientów dla Twojej firmy.

Logotyp freshmail - kampanie mailingowe

Wielokrotnie nagradzany

Logotyp mailchimp - kampanie mailingowe

Międzynarodowa platforma

Mailing reklamowy - integracja kampanii z wybraną platformą

Pomożemy w integracji Twojego serwisu z wybraną platformą, aby umożliwić Ci łatwy start i zyskanie jak największej liczby zainteresowanych subskrybentów. Za pomocą integracji z wybraną platformą możesz zyskać pełny dostęp do tworzenia, zarządzania kampanią i mailingiem reklamowym.

Śledź rezultaty

Działania mierzymy na bieżąco. Sprawdź, jak Twoje kampanie oddziaływują na odbiorców.

Twój głos

To Ty decydujesz, jak mają wyglądać kampanie i jak często mają być wysyłane.

Współpraca szyta na miarę

Proponujemy elastyczne formy współpracy dopasowane do wielkości Twojego biznesu.

Kampanie mailingowe

Bogactwo możliwości

Skontaktuj się z nami, pomożemy Ci wybrać, jaka kampania będzie dla Ciebie najskuteczniejsza i co przyniesie największy zwrot.

Obsługa klienta

pliki Cookies

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
dowiedz się więcej