YokoDesign

Sklep YokoDesign zajmuje się produkcją autorskich plakatów, metryczek dla dzieci oraz naklejek odpornych na warunki atmosferyczne.

Sklep internetowy YokoDesign
Sklep internetowy YokoDesign

Funkcjonalność

Sklep pozwala na swobodne i intuicyjne zarządzanie treścią, produktami (w tym możliwość dodawania niezliczonej ilości zdjęć) i ich kategoriami, czy też stanami magazynowymi. Witryna posiada spersonalizowaną zakładkę produktową oraz możliwość grupowych zakupów. Sklep dodatkowo jest wyposażony w formularz kontaktowy, mapę dojazdu, animowane pętle produktowe oraz slidery. Użytkownik ma możliwość zobaczenia wizualizacji produktu w dowolnej przestrzeni. Zintegrowaliśmy również media społecznościowe, takie jak Facebook, Instagram.

Design

Yoko Design zajmuje się sprzedażą produktów, w których estetyka i, nomen omen, design, zajmują priorytetowe miejsce. Projektując layout sklepu zależało nam na tym, by właśnie te aspekty uwidocznić i podkreślić, by użytkownik już od pierwszych chwil na stronie pełną swoją uwagę poświęcał produktowi. Grafika sklepu jest spójna z identyfikacją wizualną brandu.

Sklep internetowy YokoDesign

Sprawdź, co możemy razem osiągnąć

Skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na Twoje pytania
i pomożemy przy wyborze najlepszych rozwiązań.

obsługa klienta
Wróć do portfolio

pliki Cookies

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
dowiedz się więcej