background

Marketing w social mediach, prowadzenie kont i reklama

Zbuduj własną społeczność zgromadzoną wokół Twojej marki w social mediach, która zna, lubi i rekomenduje innym Twoje produkty bądź usługi i zyskaj nowych klientów dla swojej firmy.

Facebook

Kreujemy zaangażowanie, specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze komunikacji marki na Facebooku: od prowadzenia profilu, do reklamy w serwisie.

Instagram

Rejestruj chwile ważne dla Twojej firmy
i Twoich klientów.
 Należymy do grona agencji, które oferują obsługę firmowego konta na Instagramie.

Pinterest

Inspiruj użytkowników. Serwis skupiający społeczność wzrokowców. Pomożemy Ci dotrzeć do osób, które są zainteresowane tematami związanymi z Twoją firmą.

Twitter

Rozpocznij #dialog. Twitter jest serwisem wymagającym i dla zdobycia popularności potrzebny jest angażujący przekaz, który możemy Ci zapewnić.

LinkedIn

LinkedIn pozwala na pozyskiwanie wartościowych kontaktów biznesowych, a także na dodawanie ofert pracy. Możemy pomóc w budowie Twojego wizerunku.

YouTube

Dzięki firmowemu kanałowi YouTube możesz realizować różne cele. Jest w nim duży potencjał marketingowy, który pomożemy Ci wykorzystać.

Kompleksowe działania w obrębie social media marketingu

W zakresie naszych działań w social media marketingu, należą obsługa istniejących kont, tworzenie contentu, rozbudowywanie grupy odbiorców i kreowanie ich zaangażowania, a także przygotowywanie oraz prowadzenie skutecznych kampani reklamowych.

Daj znać... i działamy!

Skontaktuj się z nami, a przygotujemy
dla Ciebie ofertę szytą na miarę.

kontakt

pliki Cookies

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
dowiedz się więcej