Tamipol

Firma Tamipol jest bezpośrednim importerem artykułów zaopatrzeniowych oraz BHP. Na sklepie znajdziemy artykuły zaopatrzeniowe dla restauracji. W ofercie bogata gama produktów z działu HoReCa.

Sklep internetowy Inkospor
Sklep internetowy Inkospor

Funkcjonalność

Sklep pozwala Klientowi na dodawanie nieograniczonej ilości produktów, kategorii oraz zdjęć produktowych. Dodatkową funkcją jest podział użytkowników na indywidualnych i hurtowych. Możliwe jest określanie innych cen i ukrywanie produktów w zależoności od roli użytkownika. Klient w dowolny sposób może wpływać na określanie stawek podatków, nadawać kody rabatowe oraz zmieniać kanały płatności.

Design

Sklep posiada indywidualną szatę graficzną, wykonany jest w technologii Responsive Web Design. Przejrzysty podział na kategorie umożliwia intuicyjne odnajdywanie produktów oraz szybkie i łatwe zakupy. Możliwe jest filtorwanie produktów po grupach kolorów. Slider na stronie głównej dodaje dynamiki oraz jest idealną wizytówką.

Sklep internetowy Inkospor

Sprawdź, co możemy razem osiągnąć

Skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na Twoje pytania
i pomożemy przy wyborze najlepszych rozwiązań.

obsługa klienta
Wróć do portfolio

pliki Cookies

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
dowiedz się więcej