Börner

Börner - polski przedstawiciel niemieckiej marki akcesoriów kuchennych,
takich jak urządzenia do cięcia i dekoracji warzyw oraz patelnie i garnki.

Sklep internetowy Borner
Sklep internetowy Borner

Funkcjonalność

Klient ma możliwość kontrolowania stanów magazynowych, stosowania promocji, kodów rabatowych i wielu innych funkcji. Jednoetapowy proces składania zamówień jest intuicyjny i przyjazny dla użytkownika, sklep jest zintegrowany z systemem płatności Dotpay, który umożliwia płatności ratalane. Klient ma możliwość zapisania się do newslettera,
a przejrzysty układ Mega Menu pozwala na szybkie dotarcie do odpowiedniej kategorii produktowej. Sklep został wzbogacony o sekcję filmów instruktażowych do produktów.

Design

Slider na stronie głównej dodaje dynamiki oraz jest idealną wizytówką Börnera i jego produktów. Duże kafelki produktów pod Sliderem zwracają uwagę na najważniejsze produkty w asortymencie sklepu. Niezwykle przyjazny interfejs - przejrzysty podział na kategorie umożliwia intuicyjne odnajdywanie produktów oraz szybkie i łatwe zakupy, zarówno
w wersji desktop, jak i mobile. Sklep posiada również wiele zakładek, wtyczki do mediów społecznościowych oraz formularz kontaktowy.

Sklep internetowy Borner

Sprawdź, co możemy razem osiągnąć

Skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na Twoje pytania
i pomożemy przy wyborze najlepszych rozwiązań.

obsługa klienta
Wróć do portfolio

pliki Cookies

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
dowiedz się więcej